کتاب آموزش دکترا در معماری، با ترجمه رضا سامه منتشر شد

0

کتاب آموزش دکترا در معماری، تألیف گولسن ساقلامر و فاطما ارکوک با ترجمه رضا سامه عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) توسط انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد قزوین، علی دل‌زنده، مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین گفت: کتاب آموزش دکترا در معماری، فرصت‌ها و چالش‌ها، با ترجمه رضا سامه توسط این انتشارات به چاپ رسیده و روانه بازار شده است.

وی ادامه داد: هدف از انتشار این کتاب ایجاد رویکردی مشخص در مدارس و دانشکده های معماری متناسب با ظرفیت‌ها و اهداف خود و استفاده از تجربیات جهانی در الگوهای آموزشی فعلی است و ما امروز با توجه به ماهیت بین رشته‌ای معماری نیازمند اصلاح و ارتقاء آموزش این علم هستیم.

دل‌زنده با اشاره به محتوای این کتاب اظهار کرد: کتاب آموزش دکتر در معماری در سه بخش «تعریف یک چارچوب برای آموزش دکترای معماری، آموزش دکترا در معماری: مشکلات و ظرفیت‌های بالقوه و نتیجه گیری» به رشته تحریر درآمده و توسط رضاسامه عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ع) ترجمه شده است.

مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین در پایان افزود: علاقه‌مندان به تهیه کتاب می‌توانند به انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۱۰۸۹۵۴۵۲۵ تماس حاصل نمایند.

 

نظرات بسته شده است.