سرپرست جهاد دانشگاهی واحد قزوین در بازدید از ایسنا: رسانه‌ها می‌توانند در جامعه اندیشه ساز باشند

0

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، فرشاد پیله‌چی ظهر امروز در بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قزوین و در جمع خبرنگاران این رسانه اظهار کرد: امروز ایسنا در استان قزوین یکی از رسانه‌های برتر و اثرگذار است، چنانکه این خبرگزاری همواره توسط مردم و مسئولان استان رصد می‌شود و اخبار آن بازخورد خوبی دارد.

پیله‌چی روند روبه رشد ایسنا در قزوین را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: نقش و کارکرد رسانه در جامعه مشخص است و معتقدیم که رسانه‌ها می توانند در جامعه اندیشه‌ساز باشند، همین مسئله ضرورتی را ایجاب می‌کند که ما سعی می‌کنیم خبرگزاری را تقویت کنیم، سمت و سوی آن را صیقل بدهیم تا به نتایج خوبی برسیم و در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری هستیم.

سرپرست جهاددانشگاهی قزوین با اشاره به جایگاه ایسنا در فضای رسانه‌ای استان قزوین اظهار کرد: از سردبیر و خبرنگاران این رسانه انتظار می‌رود با قوت به جهاد رسانه‌ای خود ادامه بدهند و اساس کار خودشان را بر رسیدن به هدف‌گذاری‌های انجام شده و برنامه‌ریزی در این حوزه قرار دهند.
پیله‌چی در پایان عنوان کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی دغدغه‌های شغلی و کاری خبرنگاران را درک می‌کند و براساس استراتژی‌ها و سیاست‌های راهبردی که وجود دارد ما برای بهبود وضعیت کاری خبرگزاری برنامه ریزی و اقدام کرده‌ایم.

در پایان این بازدید، از تلاش و فعالیت جابر خرم‌نیا سردبیر سابق ایسنا، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

IMG_5271 IMG_5275 IMG_5277 IMG_5278 IMG_5280 IMG_5286 IMG_5292 IMG_5296

نظرات بسته شده است.