جهاد دانشگاهی فرزند انقلاب است

0

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: جهاد دانشگاهی ثمره و فرزند انقلاب بوده و امروز در فضای علمی و پژوهشی کشور اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین، فرشاد پیله‌چی سرپرست جهاد دانشگاهی و جمعی از مدیران و معاونین این مجموعه، با حجت‌الاسلام نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری استان قزوین دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی ثمره و فرزند انقلاب بوده و امروز در فضای علمی و پژوهشی کشور اثرگذار است؛ اما تا رسیدن به جایگاه واقعی خود خیلی راه دارد و بدون شک مطلوب جهاد دانشگاهی بیش از این است و خلاء‌های زیادی وجود دارد در کشور که جهاد دانشگاهی باید آن را پوشش بدهد.

وی افزود: انتظار این است که در زمینه‌های گوناگون اجتماعی و فرهنگی همکاری و تعامل اثربخشی میان دادگستری و جهاد دانشگاهی ایجاد شود.

قدرتی عنوان کرد: خداوند رحمت و عنایت خودش را از طریق کار جمعی نازل می‌کند و فرموده در جماعت رحمت است.

رئیس کل دادگستری استان عنوان کرد: آسیب‌های اجتماعی جامعه و کشور را گرفتار کرده و کثرت پرونده‌ها، افزایش طلاق و آسیب‌های دیگر نشان می‌دهد که باید بیشتر و بهتر از این کار کرد تا بتوانیم در یک بازه زمانی مشخص نرخ طلاق و جرایم را تثبیت کنیم و سپس آن‌ها را کاهش دهیم.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در این نشست فرشاد پیله‌چی سرپرست جهاد دانشگاهی قزوین نیز گزارشی از عملکرد و دستاوردهای این مجموعه ارائه کرد.

نظرات بسته شده است.